FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj



Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
LIST MOTYWACYJNY
Autor Wiadomość
Krzychu 
ALLMASTER



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 2265
Skąd: Rawa Maz
Poziom: 38
HP: 130/4353
 3%
MP: 2078/2078
 100%
EXP: 117/153
 76%
  Wysłany: 2006-10-27, 11:29   LIST MOTYWACYJNY

Ucieszylem sie dlatego, ze wiem, iz Wasza firma jest duza i dobra i daje ludziom duzo pieniedzy. Ja tez chce zarabiac duzo pieniedzy. Moge w zamian za to pracowac, nawet duzo pracowac, bo jak sie duzo pracuje to sie ma duzo pieniedzy. Chce miec duzo pieniedzy bo mam malo rzeczy i koledzy sie ze mnie smieja. A tak bede mogl kupic duzo rzeczy (nie od razu, ale na raty). Poza tym licze, ze dacie mi samochod sluzbowy, tylko zeby nie byl zapackany Wasza nazwa, bo wtedy beda sie ze mnie panny na dyskotece smialy, ze nie moj.
Ja ze swej strony jak juz pisalem bede duzo pracowal i bede zawsze wierny Waszej firmie, jesli tylko dostane to co chce dostac. Poza tym Wasza firma jest duza i miedzynarodowa, wiec nie chodzi mi tylko o pieniadze, bo przeciez wazne jest, zeby powiedziec kolegom gdzie pracuje i wtedy oni powiedza: O!
Umiem troche, ale o wiele wiecej sie moge nauczyc i rozwinac, bo napisaliscie, ze dajecie mozliwosc rozwoju. Ja bardzo lubie sie rozwijac, bo wtedy ma sie duzo pieniedzy, a jak ma sie duzo pieniedzy, to ma sie coraz wiecej rzeczy, a jak ma sie coraz wiecej rzeczy to trzeba miec dom, a jak ma sie dom to przyda sie tez zona i dzieciaki (ale bez przesady). I wtedy mozna zaprosic kolegow, a Wy juz wiecie, co oni zrobia.
Poza tym chce dodac, ze zawsze chcialem pracowac w Waszej firmie (wiecie dlaczego), ale jakos nie bylo okazji.
Z wyrazami unizenia i pozdrowieniami

podpis nieczytelny ......

PS. Jezeli chodzi o wizytowke to potrzebuje jej bardzo, zeby dawac ludziom, zeby wiedzieli z kim maja do czynienia!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Creative Commons License Twilight Theme by joli